Kawałek Podłogi

Zerwanie parkietu, szlifowanie kleju tarczą PKD plus szlifowanie wylewki kamieniem

Nie możesz już patrzeć na swoją drewnianą podłogę, która lata świetności ma już dawno za sobą? Chcesz całkowicie odmienić wnętrze, dlatego konieczne będzie zerwanie starego parkietu?

Profesjonalny demontaż zniszczonych elementów

Doświadczenie podpowiada nam jakie niespodzianki mogą znajdować się pod starym parkietem. Możemy Ci zagwarantować bezpyłowe usunięcie wszelkich pozostałości po starej podłodze, jak subit czy nieprzyjemny zapach. Usługa jaką świadczymy, zawiera kompleksową rozbiórkę starej powierzchni, której dokonujemy dokładnie i starannie, aby nie naruszyć instalacji wodnych, grzewczych czy elektrycznych.

Pomożemy Ci również w ocenie stanu konstrukcyjnego znajdującego się pod posadzką. Czasami niezbędne jest wzmocnienie podłoża lub jego naprawa, jak również użycie wylewki samopoziomującej.

Demontaż podłogi drewnianej - Kawałek Podłogi
Demontaż podłogi - realizacja Kawałek Podłogi

Szlifowanie wylewki

Ostatnim ale obowiązkowym krokiem, który wykonamy będzie szlifowanie wylewki wysokiej klasy polerką wyposażoną w kamienie albo papier o wysokim stopniu granulacji. Pozwoli to na usunięcie delikatnej warstwy cementu, która jest podatna na kruszenie oraz na pozbycie się na zabrudzeń powstałych w wyniku działań poprzednich fachowców. Dzięki temu procesowi będziemy mieli mocną, gładką i czysta powierzchnię gotową do porycia Waszą nową, wymarzoną podłogą.

Po demontażu czas na montaż. Jeśli szukasz idealnej podłogi do Twojego wnętrza zapoznaj się z informacjami na temat parkietu: https://parkietykawalekpodlogi.pl/uslugi/kompleksowe-ukladanie-parkietu/ oraz paneli: https://parkietykawalekpodlogi.pl/uslugi/kompleksowe-ukladanie-paneli-podlogowych/